Postele s úložným priestorom 120x200 cm

Dobrá posteľ je predovšetkým pohodlná - poskytuje pokojný spánok v pohodlí To však neznamená, že posteľ nemôže byť zároveň funkčná. Moderná posteľ 120x200 s úložným priestorom je dokonalým príkladom toho, ako sa môžete postarať o svoje pohodlie a zároveň dobre využiť priestor. Posteľ s úložným priestorom 120x200 je praktické riešenie, ktoré ocenia tí, ktorí bývajú v malých bytoch, ale nielen oni. Preskúmajte naše postele s úložným priestorom 120x200 a vyberte si riešenie, ktoré vám najviac vyhovuje!

Filtr dle ceny:

311,00 €

480,00 €

Celkový počet výrobkov: 8

Celkový počet výrobkov: 8

Posteľ 120x200 s úložným boxom - usporiadajte si priestor

V malom interiéri by mal mať každý predmet svoje vlastné miesto, inak sa ľahko stane, že v ňom bude neporiadok! V takýchto interiéroch sú najlepšou voľbou postele s úložným priestorom 120x200. Posteľ 120 s úložným boxom nezaberá veľa miesta a zároveň poskytuje ďalší úložný priestor. Do kontajnera môžete uložiť napríklad náhradnú posteľnú bielizeň a prikrývky a uteráky, ako aj sezónne oblečenie a doplnky, vianočné ozdoby alebo iné predmety, ktoré nepoužívate každý deň. Posteľ 120x200 s úložným priestorom bude tiež skvelým riešením pre detskú izbu - pojme všetky hračky, ktoré sa práve nepoužívajú.

Postele s úložným boxom 120x200 - úspora miesta

V malých izbách si bohužiaľ nemôžeme dovoliť veľkú kontinentálnu posteľ. Posteľ s úložným boxom 120x200 však môže celkom dobre nahradiť nielen klasickú posteľ, ale aj komodu navyše. Zmestí sa do nej naozaj veľa, najmä ak do nej plánujete ukladať textil. Zabalte si oblečenie alebo posteľnú bielizeň do vákuových vriec a uvidíte, že postele s úložným priestorom 120x200 môžu svojou kapacitou konkurovať šatníkovým skriniam. Je to riešenie priam stvorené napríklad pre detskú alebo tínedžerskú izbu. Poskytnete im tak ďalší priestor na písací stôl, pohodlné kreslo alebo hrací kútik.

Posteľ s boxom 120x200 - extra priestor na spanie

Zariaďujete malú izbu pre hostí v podkroví? Chcete do pracovne umiestniť posteľ alebo pohovku? Alebo chcete, aby vaše deti mali spoločnú izbu? Posteľ s úlozným prostorem 120x200 je pohodlný kus nábytku vybavený kvalitným matracom a rámom s ďalším úložným priestorom pod ním. Takéto postele s úložným priestorom 120x200 vám umožnia pohodlný spánok a stanú sa praktickým nábytkom na uskladnenie. Výborne sa uplatnia v hosťovskej izbe alebo pracovni ako náhradné miesto na spanie. Kvôli malým rozmerom miestnosti nemusíte obetovať pohodlie: posteľ s úložným priestorom 120x200 zapadne do každého interiéru.

Moderné postele s úložným boxom 120x200 - stavte na pohodlie

Pokiaľ ide o postele 120x200 s úložným boxom, moderné modely sú vybavené špeciálnym rámom a pohonom, aby ste mohli ľahko zdvihnúť matrac a dostať sa k boxu. V prípade klasických postelí so zásuvkami musíte pri vysúvaní zásuvky často posúvať nočný stolík, čo bude pri častom používaní značne nepríjemné. Ak sa rozhodnete pre model so zdvíhacím matracom, nebudete musieť venovať pozornosť tomu, či sa vám podarí zásuvku vytiahnuť celú. Jednoducho zdvihnete rám a získate prístup ku všetkým položkám umiestneným v kontajneri.

Posteľ 120x200 s úložným boxom - keď sa pohodlie stretáva s funkčnosťou

Naše postele 120x200 s úložným priestorom sú predovšetkým vysoko kvalitné: výberom nášho nábytku máte istotu, že dostanete mimoriadne pohodlné a pevné jednolôžko. Postele 120x200 s úložným priestorom ponúkame v mnohých variantoch, od klasických bielych postelí až po modely s rôznymi povrchovými úpravami. Určite si medzi nimi nájdete riešenie, ktoré dokonale zapadne do usporiadania vašej spálne, hosťovskej izby, detskej či tínedžerskej izby alebo pracovne. Všetky naše postele spája vysoká kvalita spracovania. Boli navrhnuté tak, aby zabezpečili pohodlie počas používania. Sú to postele pre používateľov, ktorí hľadajú funkčnosť v kombinácii s pohodlím.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom