Postele 140x200 cm

Postele 140 x 200 cm

V našom obchode nájdete postele do spálne v mnohých veľkostiach a štýloch. Všetky majú spoločnú vysokú kvalitu. V našom sortimente máme okrem iného aj veľmi obľúbené postele do spálne s rozmermi 140 x 200 cm. Tento rozmer mnohí ľudia považujú za univerzálny. Vyberajú si ju jednotlivci aj páry, pretože sa hodí pre oboch. Dá sa použiť ako jednolôžko, pričom poskytuje spáčovi dostatok priestoru a vysoký komfort. Dobre sa na nej vyspia aj páry. Posteľ s rozmermi 140 x 200 cm je preto takmer vždy dobrou voľbou.

Filtr dle ceny:

218,00 €

1022,00 €

Celkový počet výrobkov: 52

Celkový počet výrobkov: 52

Čalúnená posteľ do spálne 140 x 200 cm

Potrebujete malú manželskú posteľ? Alebo možno stredne veľký či veľký kus nábytku pre jednu osobu? Nech už máte záujem o akúkoľvek veľkosť postele, nájdete ju v našej ponuke. Uspokojíme aj zákazníkov s rôznym vkusom a ponúkame postele, ktoré sú moderné, tradičné a reprezentujú mnohé obľúbené štýly interiérového dizajnu. Čalúnená posteľ do spálne s rozmermi 140/200 cm je hitom medzi ponúkanými modelmi - vyberá sa mimoriadne často vďaka mnohým výhodám. Nábytok čalúnený vysokokvalitnou látkou je zároveň estetický a plní tak dekoratívnu funkciu. Postele s rozmermi 140 x 200 cm majú primerané rozmery a vďaka krásnemu čalúneniu vyzerajú naozaj pôsobivo.

Postele 140 x 200 cm pre elegantné interiéry

Osobitným typom čalúnenej postele je kontinentálna posteľ, ktorá je v posledných rokoch veľmi obľúbená. Spálňa vybavená takýmto kusom nábytku pôsobí elegantným a luxusným dojmom. Spočiatku sa tento typ postelí používal najmä v hoteloch, ale ich originálny dizajn a výnimočné pohodlie, ktoré ponúkajú, spôsobili, že mnoho ľudí chce vlastniť takýto kus nábytku. Kontinentálna manželská posteľ s rozmermi 140 x 200 cm je kombináciou všetkého, čo je na posteliach najlepšie - zaujímavého dizajnu s výnimočným komfortom a rozmermi, ktoré zabezpečia pohodlný spánok. Postele 140 x 200 cm sú dobrou voľbou pre každého, pre koho je pokojný a hlboký spánok dôležitou súčasťou života.

Posteľ 140 x 200 cm s kontajnerom

Do malej spálne, kde sa však nechcete vzdať pohodlnej postele, je dobrou voľbou model na nožičkách. Priestor pod ňou sa dá využiť na schovanie rôznych predmetov, pre ktoré sa ťažko hľadá vhodné miesto. Spálňové postele 140 x 200 možno vybaviť aj špeciálnym kontajnerom, čo je ešte lepšie riešenie. Posteľná bielizeň alebo iný bytový textil a vybavenie umiestnené v ňom sú nielen skryté, ale aj chránené pred prachom, ktorý sa hromadí pod nábytkom. Posteľ 140 x 200 cm s úložným boxom s otváraním zhora je vhodná do veľkých aj malých spální, pretože po otvorení nezaberá žiadny ďalší cenný priestor.

Posteľ 140 x 200 s matracom - praktické riešenie

Čalúnená posteľ bez nôh je spôsob, ako vytvoriť v spálni útulnú atmosféru. Môžu byť umiestnené priamo na podlahe alebo na mäkkom, nadýchanom koberci. Spálňové postele 140 x 200 cm sú k dispozícii so zabudovaným matracom aj bez neho. Každá z týchto verzií má svoje výhody. Posteľ 140 x 200 s matracom je zvyčajne vyššia ako štandardný model a poskytuje väčší komfort spánku. Matrac je neoddeliteľnou súčasťou postele, takže ho kúpite spolu s nábytkom a nemusíte už tráviť čas hľadaním vhodného modelu na vlastnú päsť. Ide o pohodlné a praktické riešenie.

Spálňová posteľ 140 x 200 cm - model pre tínedžera

Pri hľadaní vhodnej posteľnej bielizne do izby tínedžera stojí za zváženie aj posteľ do spálne s rozmermi 140 x 200 cm. Veľké modely zdobené ozdobným čelom sú vkusom mnohých tínedžerov, pretože sú spôsobom vyjadrenia vlastného vkusu. Ak to teda štvorcová plocha izby umožňuje, oplatí sa do nej zaradiť posteľ tejto veľkosti. Je vhodná pre jednu osobu, ako aj pre dve.

Najlepšia voľba pre malú spálňu - posteľ 140 x 200

Manželská posteľ s rozmermi 140 x 200 cm patrí k najobľúbenejším rozmerom. Do spální malých až stredne veľkých rozmerov je najlepšou voľbou - poskytuje vysoký komfort bez toho, aby zaberala príliš veľa cenného priestoru. Pri výbere postele, ktorá nám má slúžiť dlhé roky, sa oplatí poznať všetky jej parametre, aby sme sa uistili, že ide o model, ktorý nám poskytne požadované pohodlie. Spálňová posteľ s rozmermi 140 x 200 cm určite postačí dvom ľuďom, ktorí pokojne spia a sú radi blízko seba.

Velúrová posteľ 140 x 200 cm - dotyk luxusu každý deň

Dôležitým prvkom postele je opierka hlavy. Do minimalisticky zariadených spální sú vhodné postele, ktoré sú čo najjednoduchšie, ale napriek tomu sa neoplatí vzdať sa opierky hlavy. Opierka hlavy má dekoratívnu funkciu a môže zdobiť čalúnenú posteľ rovnako ako drevenú alebo kovovú posteľ. Do spálne v štýle glamour sa hodí kontinentálna posteľ s matracom s rozmermi 140 x 200 cm, ktorá je vybavená čalúneným prešívaným podhlavníkom. Postele v tomto štýle sú zvyčajne čalúnené nádherne lesklým velúrom, ktorý vnáša do interiéru nádych luxusu. Drevené alebo kovové postele s rozmermi 140 x 200 cm sú vhodné do spální v modernom, industriálnom, retro alebo boho štýle.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom