Postele s úložným priestorom

Posteľ s úložným boxom vám umožní získať ďalší úložný priestor a ušetriť trochu miesta. Z tohto dôvodu sú postele s úložným boxom vhodné najmä do malých bytov, ale nielen do nich. Je to možnosť pre všetkých, ktorí ocenia kombináciu pohodlia a funkčnosti. Ak si chcete lepšie zorganizovať priestor v spálni, pozrite si postele s úložným boxom, ktoré nájdete v našej ponuke. Sú štýlovým a zároveň veľmi praktickým nábytkom do spální, detských a tínedžerských izieb alebo izieb pre hostí.

Filtr dle ceny:

311,00 €

793,00 €

Celkový počet výrobkov: 46

Celkový počet výrobkov: 46

Posteľ s úložným boxom - spôsob, ako získať priestor navyše

Veľká, priestranná spálňa je obrovským komfortom! Žiaľ, nie všetci máme k dispozícii veľkú izbu, ktorú si môžeme zariadiť podľa vlastných predstáv. Ak sa do vašej spálne nezmestí veľa nábytku, najlepšou voľbou je posteľ s úložným priestorom. Takáto posteľ s úložným priestorom poskytuje dodatočný priestor na uloženie najrôznejších predmetov. Postele s úložným priestorom sú navrhnuté tak, aby ste mali k úložnému priestoru ľahký prístup. Rám postele s úložným priestorom má mechanizmus, ktorý umožňuje zdvihnúť matrac, pod ktorým sa nachádza ďalší úložný priestor.

Posteľ s úložným priestorom - alternatíva k šatníku

Nemôžete do spálne umiestniť veľkú skriňu? Priestranná skriňová posteľ ju môže nahradiť! Manželská posteľ do spálne s truhlicou pod matracom poskytuje dostatok priestoru, takže si môžete ľahko vytvoriť ďalší úložný priestor. Do takejto postele s úložným boxom môžete umiestniť náhradné posteľné prádlo, prikrývky a uteráky a iné textílie, sezónne oblečenie, hračky, náhradné čistiace prostriedky alebo vysávač a iné čistiace potreby. Ak sa do vašej spálne nezmestí priestranná šatníková skriňa, posteľ s úložným priestorom bude v tejto úlohe celkom dobre fungovať.

Spálňová posteľ s komodou - nepostrádateľná v malých bytoch

Skriňová posteľ je ideálna pre tých, ktorí majú malý byt alebo chcú jednoducho čo najlepšie využiť priestor svojej spálne. Na rozdiel od postelí so zásuvkami rám skrinkovej postele umožňuje zdvihnutie matraca, takže posteľ s úložným boxom nevyžaduje ďalší priestor na vysunutie zásuviek. Spálňová posteľ s úložným boxom preto môže vyplniť celú miestnosť a napriek tomu nestratí na funkčnosti - k predmetom umiestneným v jednotlivých častiach úložného boxu sa ľahko dostanete.

Zariaďujete detskú izbu? Vyberte si posteľ s úložným priestorom

Postele s truhlou sú dobrou voľbou do detskej izby. Do priestrannej truhly možno uložiť nepoužívané oblečenie a doplnky, hračky alebo náhradnú posteľnú bielizeň. V detskej izbe má každý meter štvorcový cenu zlata! Ak v detskej izbe nie je miesto na priestrannú skriňu, umiestnite do nej posteľ s úložným boxom. Priestranná posteľ s boxem poskytne vášmu dieťatku ďalší priestor na hranie. Určite sa oplatí zvoliť postele s úložným priestorom, ak majú vaše deti spoločnú izbu. Tu je dôležitá správna organizácia a každý predmet by mal mať svoje miesto.

Posteľ s boxem - ideálna pre tínedžera

Priestranná posteľ s úložným boxom nájde uplatnenie aj v izbe staršieho dieťaťa. Tínedžeri majú svoje vlastné vášne, záujmy a potreby, takže určite budú potrebovať ďalší priestor, do ktorého si budú môcť uložiť všetky svoje cennosti. Dôležité je, že posteľ s boxem uľahčuje udržiavanie poriadku: zdvíhací matrac poskytuje pohodlný prístup ku každej časti truhlice, takže všetko v nej ľahko usporiadate. Pomôžte svojmu tínedžerovi udržiavať poriadok v izbe! Truhlicu môžete použiť aj ako kontajner na posteľnú bielizeň, keď si váš tínedžer pozve hostí.

Zariaďujete izbu pre hostí? Vyberte si posteľ s úložným boxom

Zdobenie izby pre hostí je veľká výzva! Ako využiť priestor tak, aby ste vytvorili pohodlné a štýlové zariadenie a zároveň ho mohli ľahko využívať medzi návštevami hostí? Ideálna je tu posteľ s úložným boxom, do ktorého môžete umiestniť veci, ktoré používate len sezónne: zimné oblečenie a doplnky, dekorácie alebo náhradné posteľné prádlo. A komodu nemusíte vyprázdňovať, keď prídu hostia - určite vám postačí priestranná šatníková skriňa a komoda. Z hľadiska pohodlia sa posteľ s komodou nelíši od postele s klasickým rámom. Vaši hostia sa na nej určite vyspia a oddýchnu si po ceste.

Posteľ s úložným priestorom - nielen praktická, ale aj štýlová

Funkčné riešenia nemusia byť nudné - práve naopak! Posteľ s úložným priestorom je skvelým príkladom moderného dizajnu, kde sa pohodlie prelína so štýlovým prevedením. Postele s úložným priestorom navyše sú k dispozícii v mnohých veľkostiach a variantoch, takže určite nájdete posteľ, ktorá sa hodí k vášmu štýlu spálne. V našej ponuke nájdete moderné postele s úložným priestorom: priestranné, pohodlné a mimoriadne štýlové. Atraktívna je aj cena - na zariadenie svojej spálne nemusíte minúť celé bohatstvo! Pozrite si, čo sme pripravili pre zákazníkov, ktorí hľadajú praktické, spoľahlivé a zároveň módne riešenia do spálne.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom