Manželské postele

Manželská posteľ alebo letisko patrí do kategórie väčších postelí, ktoré ponúkajú väčší priestor, viac komfortu i pohodlia. Manželská posteľ s roštom dodávame štandardne ako komplet. Je možné si tiež zvoliť nadštandardnú posteľ so zdvižným roštom kovovým alebo manželskú posteľ s roštom dreveným. Obe varianty postele sú s úložným priestorom, do ktorého uschávate naozaj veľa diek, prestieradiel, perín, obliečky a pod. Do týchto postelí môžeme tiež ponúknuť matrac pre manželské postele. Manželská posteľ 160x200 a tiež manželská posteľ v rozmere 180x200 cm patrí medzi najžiadanejšie a tiež veľmi komfortné.

Filtr dle ceny:

198,00 €

1113,00 €

Celkový počet výrobkov: 75

Celkový počet výrobkov: 75

Manželské postele 

Kvalitný spánok je základom správneho fungovania vášho tela. Aby ste sa oň mohli starať, je v prvom rade potrebné vytvoriť vhodné prostredie na regeneráciu. K tomu vám pomôže manželská posteľ. Zabezpečí, že vy a váš partner budete mať pre seba dostatok priestoru. To však nie je všetko. V našej ponuke nájdete aj výrobky, ktoré sú odolné, prispôsobené anatómii ľudského tela a vysoko estetické. 

Aká by mala byť manželská posteľ? 

Manželské postele by mali byť: 

  • primerane veľké - čím väčšie, tým viac priestoru bude mať každý spáč pre seba. To sa priamo premietne do pohodlia; 
  • pevné - dobré manželské postele s matracom sú dostatočne pevné, aby pevne držali na zemi, keď si spiaci ľahnú, vstanú alebo sa pohybujú; 
  • prispôsobené potrebám konkrétnych ľudí - ak radi čítate alebo pozeráte v posteli, mali by mať opierky hlavy, ktoré vám zabezpečia pohodlie. Na druhej strane, ak si ceníte extra úložný priestor, mali by mať napríklad koše na posteľnú bielizeň; 
  • Estetika - spálňa je miestom odpočinku. Tam, kde sú upokojujúce podmienky, sa zasa oveľa ľahšie regeneruje. 

Manželská posteľ s matracom alebo bez neho by mala byť tiež odolná. Takto vám bude slúžiť dlhé roky a investícia do nej sa jednoducho oplatí. 

Manželská posteľ s matracom - naša ponuka 

V našej ponuke nájde manželskú posteľ s matracom, ktorá je tak akurát - veľká, pevná, estetická a premyslená. Jednotlivé modely majú opierky hlavy, ktoré sú dekoratívne a funkčné. Niektoré sú minimalistické, iné sú zabalené dekoratívne. Ponúkame čalúnené, drevené a čalúnené modely z ekokože. Rozmanitosť umožňuje prispôsobiť konkrétny výrobok vašim individuálnym potrebám a vytvoriť tak presne také usporiadanie, aké si vysnívate. 

Predávame aj veľkú manželskú posteľ v niekoľkých rôznych veľkostiach. Do veľkých spální sa hodí manželská posteľ s rozmermi 180x200. Ak máte o niečo menší priestor, môžete si vybrať napríklad manželskú posteľ 160 × 200. Je oveľa menšia, ale stále pohodlná pre dve osoby. 

Akú veľkosť manželskej postele si vybrať? Čo treba zvážiť pri nákupe? 

Manželské lôžko by malo byť prispôsobené vašim špecifickým potrebám. Pri kúpe venujte pozornosť: 

  • množstvo priestoru, ktoré je k dispozícii pre konkrétny dizajn, 
  • vaše potreby (osoby s menšou postavou si môžu vybrať menšie možnosti), 
  • preferencie výkonu, 
  • rozpočtové predpoklady. 

Rozkladacia manželská posteľ sa dobre uplatní v malých izbách, pretože denne zaberá menej miesta. Rovnako ako modely 140 × 200 a 160 × 200 bude ideálnou voľbou do malej alebo stredne veľkej spálne. Variant 180 × 200 je už riešením vhodným skôr do veľkých interiérov. 

Manželská posteľ s matracom - pohodlie, hygiena spánku, stabilita 

Manželské postele, ktoré ponúkame, sú primerane veľké. Vďaka tomu poskytujú pohodlie počas spánku. Ich šírka a dĺžka zaručujú, že drobní aj silno stavaní ľudia majú dostatok priestoru na odpočinok. Konštrukcia má optimálnu hmotnosť, ktorá prispieva k jej stabilite. 

Predávame manželské postele s matracom. Pozostávajú zo súpravy: stabilnej konštrukcie a spacieho povrchu prispôsobeného potrebám anatómie ľudského tela. Týmto spôsobom vytvárajú priestor, ktorý podporuje hygienu spánku. Zabraňuje nadmernému poteniu a hromadeniu vlhkosti. Vďaka tomu si miesto na odpočinok dlhodobo zachováva svoje pôvodné vlastnosti z hľadiska čistoty. 

Veľká manželská posteľ - čím sa líšia produkty, ktoré ponúkame? 

Každá manželská posteľ s matracom je konštrukčne prepracovaný výrobok. Je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči poškodeniu a deformácii. Dlhodobo si zachovávajú svoje pôvodné vlastnosti. Rám postele je aj napriek uplynutiu rokov stále dostatočne stabilný a matrac je pevný. Celkový efekt je regenerácia v hygienickom prostredí a bezbolestný odpočinok. Matrace totiž poskytujú správnu oporu pre každú z kľúčových zón vášho tela. 

Ako si vybrať manželskú posteľ? 

Ak si chcete vybrať veľkú manželskú posteľ, ktorá vám bude vyhovovať, zvážte, o aký štýl máte záujem. Predávame svetlé a tmavé varianty, čalúnené, čalúnené ekologickou kožou. Sú rôznorodé z hľadiska vzhľadu a prevedenia. Pri nákupe sa oplatí zohľadniť váš vkus a hľadať riešenia, ktoré vytvoria ucelený celok s nábytkom, ktorý už máte, a ostatnými vecami vo vašej domácnosti.

Veľká manželská posteľ nestačí: stavte na šikovný dizajn spálne 

Skladacia manželská posteľ s matracom, čalúnená posteľ a ďalšie možnosti nie sú jedinými produktmi, ktoré ponúkame. Predávame aj šatníkové skrine, písacie stoly, kreslá a mnoho ďalšieho. Na jednom mieste si tak môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre funkčnú spálňu. Takto ušetríte čas a prostriedky a rýchlo a efektívne si vytvoríte miesto, kde budete radi relaxovať. Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom