Posteľ pre súrodencov – akú vybrať?

Ktorá súrodenecká posteľ by bola najlepšia?

Objavuje sa čoraz viac riešení, ako vytvoriť izbu pre dve a viac detí, ktorá by bola vhodná na ich rozvoj. Ak máte dostatok priestoru, môžete sa rozhodnúť pre oddelené postele na prízemí; pokiaľ sú deti malé a radšej spia spoločne, je dobré zvoliť pre súrodencov manželskú posteľ alebo im zriadiť oddelené postele bližšie k sebe. U starších detí by však ich spacie priestory mali byť v rôznych častiach miestnosti. Toto usporiadanie zaistí, že každé dieťa bude mať súkromie.

Posteľ do malej izby

Zariaďujete detskú izbu v malej miestnosti? Zdieľané súrodenecké lôžko je veľmi pohodlnou voľbou a existujú rôzne spôsoby, ako usporiadať dokonalý priestor na spanie. Výsuvná súrodenecká posteľ so zásuvkou, v ktorej je umiestnený rám pre druhý matrac, je bežným riešením pre detské izby. Výber správnej postele však závisí od mnohých faktorov, medzi ktoré patrí vek detí, preferencie, veľkosť izby a rozpočet. Postele pre 2 deti by mali byť predovšetkým pohodlné a umožňovať pokojný a zdravý spánok každého dieťaťa. Veľmi dobrou voľbou je aj poschodová posteľ pre súrodencov, ktorá šetrí miesto a zaisťuje tak deťom pohodlie.

 

Pri výbere súrodeneckej postele do malej izby sa oplatí dbať aj na úložný priestor. V takom prípade bude detská posteľ LUKI ideálna. Ide o jeden z našich modelov, ktorý je navrhnutý tak, aby okrem zaujímavých tvarov alebo farieb disponoval aj úložným priestorom. V spodnej časti postele sa nachádza zásuvka, do ktorej môžete schovať lôžkoviny alebo hračky. Takýto model sa skvele hodí do malých izieb a bude vyhovovať ako chlapcom, tak dievčatám.

 

Spoločná posteľ pre súrodencov má jednu dôležitú výhodu - nezaberá veľa miesta, takže sa oplatí zvoliť ju do malej i väčšej izby. Deti potom budú mať viac priestoru na hranie, čo je u vyvíjajúcich sa detí nesmierne dôležité. Oplatí sa im potom poskytnúť miesto na kreslenie alebo skladanie kociek.

 

Ak zariaďujete izbu pre deti, uvažujte o spoločnom lôžku, napríklad o poschodovej posteli alebo jednoposchodovej posteli s výsuvnou zásuvkou s rámom. Samostatné postele pre súrodencov sú určite veľmi dobrým spôsobom, ako vytvoriť oddelený priestor pre každé dieťa, ale bohužiaľ zaberajú veľa miesta, ktoré by sa dalo využiť inak. V malých miestnostiach je každý ušetrený priestor na pováženú. Jedna posteľ pre dve deti je oveľa lepším riešením nielen v malej izbe. Deti tak získajú viac priestoru na hranie a do izby môžete umiestniť ďalšiu komodu alebo písacie stoly.

Zdieľanie článku:

Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom