Skrine s otočnými dverami

Šatníková skriňa so závesnými dverami

V súčasnosti sa veľká pozornosť venuje optimálnemu využitiu priestoru a estetike interiéru, preto sú otváracie skrine so závesnými dverami čoraz obľúbenejšie. Sú ideálnym riešením z hľadiska funkčnosti aj dizajnu. Šatníkové skrine s otváracími dverami môžu byť elegantným doplnkom každej miestnosti a zároveň praktickým prvkom, ktorý pomáha udržiavať poriadok a organizáciu. 

Filtr dle ceny:

202,00 €

286,00 €

Celkový počet výrobkov: 8

Celkový počet výrobkov: 8

Otváracia šatníková skriňa so závesnými dverami je kus nábytku, po ktorom naši zákazníci často siahajú. Sú dostupné v rôznych štýloch, dizajnoch a farbách a na rozdiel od skríň s posuvnými dverami môžete polohu skrine meniť takmer bez obmedzenia. Keď sa rozhodnete pre šatníkovú skriňu so závesnými dverami, nezabudnite pred ňou ponechať dostatok priestoru na otváranie krídel. 

Moderné šatníkové skrine so závesnými dverami

Skrine s otvorenými dverami sú klasickým riešením, ktoré sa v priebehu storočí vyvinulo tak, aby vyhovovalo moderným potrebám používateľov. Vďaka moderným technológiám a rozmanitým dizajnom dnes tieto skrine ponúkajú nielen praktický úložný priestor, ale sú aj štýlovým dekoratívnym prvkom každej miestnosti. Moderné šatníkové skrine sú často vybavené systémami tichého zatvárania, nastaviteľnými závesmi, ako aj inovatívnymi organizačnými riešeniami, ako je zabudované LED osvetlenie alebo modulárne systémy, ktoré umožňujú prispôsobiť interiér skrine.

Výhody otváracích skríň

Otváracie skrine sú k dispozícii v mnohých štýloch, takže ich možno považovať za štýlovo univerzálne, a preto sa hodia do každého typu miestnosti bez ohľadu na jej veľkosť alebo typ usporiadania. Výklopné dvere umožňujú ľahký prístup k obsahu skrine. Vďaka rôznym doplnkom a doplnkom nábytok ponúka aj možnosť prispôsobiť si interiér podľa svojich potrieb.

Otváracie skrine do spální

Výber šatníka do spálne je rozhodnutie, ktoré môže výrazne ovplyvniť pohodlie a funkčnosť tohto najosobnejšieho priestoru v domácnosti. Otváracie šatníkové skrine do spálne ponúkajú nielen praktické úložné riešenia, ale môžu tiež prispieť k vytvoreniu uceleného a relaxačného priestoru. Pri výbere šatníka sa preto oplatí venovať pozornosť veľkosti šatníka, farebnému prevedeniu, ako aj vnútornému usporiadaniu, aby ste čo najlepšie využili dostupný priestor a na police, do zásuviek a na vešiaky sa zmestilo všetko, čo chcete uložiť.

Veľký otvárací šatník

Veľká otváracia skriňa je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí potrebujú dostatok úložného priestoru na oblečenie, doplnky a dokonca aj posteľnú bielizeň alebo uteráky. Takéto skrine sú často vybavené mnohými policami, zásuvkami a tyčami na vešiaky, čo umožňuje organizovať priestor spôsobom, ktorý používateľovi najlepšie vyhovuje. Veľké otváracie skrine sa môžu používať aj ako šatníky, ktoré poskytujú ľahký prístup a prehľad o obsahu.

Moderné šatníkové skrine s otváracími dverami

Naša ponuka zahŕňa okrem iného otvorené skrine v dvoj- a trojdverovom vyhotovení, hoci je možné nájsť aj modely s až šiestimi pármi dverí. Medzi najčastejšie vyberané typy moderných šatníkových skríň s otváracími dverami patria dvojdverové šatníkové skrine. Takéto skrine sa vďaka svojim rozmerom dokonale hodia do malých interiérov. Vďaka tomu získame veľa úložného priestoru.

Na výber je šatníková skriňa s policami, s priestorom na vešiaky a s vešiakmi a policami. Ak nie je dostatok miesta, potom sa oplatí zvoliť moderné šatníkové skrine so závesnými dverami v kombinácii s posuvnou skriňou, ktoré tvoria jeden veľký kus spálňového nábytku, alebo šatníkovú skriňu. K dispozícii sú aj modely, ktoré sa otvárajú kombináciou posuvného systému s otváraním do strán.

Široký sortiment nábytku od Agáty Nábytok 

Na našej webovej stránke nájdete širokú ponuku šatníkov s otvorenými dverami, ktoré sa líšia veľkosťou, farbou a funkčnosťou. K dispozícii sú modely s rôznym počtom dverí, od jednodverových až po šesťdverové skrine, ako aj príslušenstvo, napríklad osvetlenie a zrkadlá. Sortiment zahŕňa skrine s rôznymi povrchovými úpravami, od lesklých po matné, a v rôznych farbách vrátane bielej, čiernej, odtieňov béžovej a hnedej, ako aj svetlých a tmavých tónov. Niektoré modely ponúkajú moderné riešenia bez úchytiek alebo s úchytkami navrhnutými na uľahčenie otvárania. 

Naše šatníkové skrine s otváracími dverami sú vyrobené z rôznych materiálov vrátane laminovaných drevených dosiek, ktoré sú typickou voľbou pre svoju odolnosť a jednoduchú údržbu. V ponuke máme aj rohové šatníkové skrine, ktoré sú navrhnuté tak, aby maximalizovali priestor v rohoch miestností a zároveň ponúkali pohodlný prístup k uloženým predmetom. Vďaka tomu sú ideálne do menších izieb alebo spální, kde je kľúčové optimálne využitie priestoru.

Šatníková skriňa s otváracími dverami nielen do domácnosti - kde inde sa bude hodiť?

Skriňa s otvorenými dverami je ideálna na uskladnenie, a to aj vo väčšej domácej kancelárii, kde môžeme zhromažďovať písacie potreby, dokumenty a dokonca aj IT vybavenie. Najpraktickejšie sú šatníkové skrine, ktoré majú veľa políc a pri otvorení nezaberajú veľkú časť miestnosti.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom