Šatníkové skrine 160 cm

Šatníková skriňa 160 cm

Šatníková skriňa 160 nie je obyčajný kus nábytku v domácnosti. Je to kus nábytku, ktorým sa často začína a končí deň. Je tiež dôležitou zastávkou na ceste do práce, pri večernom odpočinku alebo pri vítaní a lúčení sa s hosťami. To všetko z neho robí jeden z najdôležitejších prvkov, na ktoré by ste mali dbať pri zariaďovaní interiéru. V našom sortimente nájdete výrobky, ktoré dokonale zapadnú do modernej domácnosti. 

Filtr dle ceny:

0,00 €

0,00 €

Celkový počet výrobkov: 0

Ospravedlňujeme sa, ale zadaným kritériám nevyhovuje jeden výrobok.

Celkový počet výrobkov: 0

Šatníková skriňa 160 cm posuvná, so zrkadlom alebo bez zrkadla - nájdite si model podľa seba 

Šatníková skriňa 160 cm je k dispozícii v niekoľkých rôznych variantoch. Ponúkame modely: 

  • posuvné - otváranie je hladké a vďaka absencii posuvných dverí sú vhodné do veľmi úzkych miestností; 
  • otvárateľné - majú jednoduchý ovládací mechanizmus a umožňujú prístup do celého interiéru skrine, nielen do jeho časti (to je prípad posuvných modelov); 
  • So zrkadlami a bez zrkadiel - posuvná skriňa so zrkadlom 160 osvetľuje interiér a opticky ho zväčšuje. Modely bez zrkadla sú lacnejšie a ľahšie; 
  • v bielych farbách a farbách s drevodekorom - široká škála možností umožňuje prispôsobiť sa individuálnym potrebám. 

Medzi rôznymi modelmi určite nájdete riešenie, ktoré vyhovuje vášmu vkusu a funkčným potrebám. 

Ktorá šatníková skriňa 160 cm sa hodí do vášho interiéru? 

Posuvná skriňa 160 a otváracie modely sa líšia farbou. Všetky sú však moderné, minimalistické a univerzálne. To znamená, že ich môžete zakomponovať do svojho interiéru bez ohľadu na to, aké farby a motívy oceníte. Svetlejšie varianty budú dobre fungovať v škandinávskom, glamour a tiež modernom štýle. Na druhej strane, drevené varianty sú ideálnou voľbou pre klasické interiéry, miestnosti v štýle boho, rustikálnom a vintage. 

Nezabudnite, že štýl je len téma. Šatníková skriňa 160 cm vysoká a modely 160 cm široké by mali byť prispôsobené predovšetkým vášmu vlastnému vkusu. Potom sa budú pohodlne používať. 

Na čo sa zamerať pri výbere šatníkovej skrine 160 so zrkadlom alebo bez neho a so správnym vnútorným usporiadaním? 

Šatníková skriňa 160 so zrkadlom a bez zrkadla je k dispozícii v niekoľkých rôznych variantoch. Aby ste si spomedzi nich vybrali ideálnu možnosť, venujte pozornosť rozmerom jednotlivých modelov. Prispôsobte ich priestoru, do ktorého chcete nábytok umiestniť. Nezabudnite, že dôležitá je šírka, ale aj hĺbka a výška skrine. Vnútorné usporiadanie variantu tiež prispôsobte svojim potrebám. Niektoré majú tyče na zavesenie oblečenia (ideálne napríklad na košele alebo šaty), niektoré majú len police a niektoré majú prvé aj druhé riešenie. 

Pri výbere modelu so zrkadlom alebo bez neho venujte pozornosť aj jeho vlastnostiam. Môže osvetliť miestnosť a opticky ju zväčšiť, čo je dôležité najmä v malých interiéroch bez veľkých okien. 

Zrkadlová posuvná skriňa 160 - pre súkromné a kancelárske priestory

Šatníková skriňa so šírkou 160 cm sa hodí do moderných aj klasických izieb. Vďaka svojmu minimalistickému, univerzálnemu charakteru sa veľmi ľahko aranžuje. Môžete ju umiestniť v domácnosti aj v komerčných interiéroch: v kancelárii, pracovni. Jej estetické vlastnosti v kombinácii s praktickosťou zlepšia kvalitu organizácie a uľahčia udržiavanie poriadku vo veciach, ktoré by mali byť po ruke. 

Zrkadlová šatníková skriňa 160 - funkčné usporiadanie predsiene, spálne alebo šatne 

Zrkadlová skriňa 160 sa dobre kombinuje s iným nábytkom, napríklad s manželskou posteľou 160x200, ale aj so stolom, sedačkou alebo pohovkou. Vďaka tomu je jej usporiadanie bezproblémové. Stačí zladiť nábytok, ktorý bude mať nejakú spoločnú vlastnosť: napr. odtieň, tvar, účel. V spálni alebo šatni vám šatníková skriňa 160 uľahčí usporiadanie potrebných vecí. V šatni vytvorí miesto na topánky a kabelky. V predsieni zasa umožní zavesiť napr. vrchné oblečenie hostí. 

Zrkadlová skriňa 160: estetika, kapacita, vynikajúci výkon 

Šatníková skriňa 160 cm je miesto, kde môžete uložiť to, čo potrebujete mať po ruke, ale nechcete, aby bolo na očiach. Zároveň je to aj priestor, kde budete začínať a končiť deň, vítať a lúčiť sa s deťmi pred odchodom do práce alebo s hosťami, ktorí vás navštívia. Posuvná skriňa 160 by mala byť estetická, priestranná a pohodlná na používanie. Potom bude začiatok dňa alebo návštevy hostí úspešnejší, a to ovplyvní komfort vášho života. Výberom našich návrhov si zabezpečíte to najlepšie, čo sa týka vybavenia domácnosti. 

Ako zariadiť šatníkovú skriňu 160 cm? 

Šatníkovú skriňu s výškou 160 cm a nábytok tejto šírky môžete kombinovať s čímkoľvek, čo sa vám páči. Samostatne tvoria kompletný nábytok napríklad do predsiene. Na druhej strane v šatníku môžete skombinovať kus nábytku, ako je posuvná skriňa so zrkadlom 160, s ďalšími doplnkami: šatníkovou skriňou 90 cm a inými rozmermi. Takto si môžete vytvoriť zostavu prispôsobenú individuálnym potrebám. V spálni možno celú súpravu skombinovať s posteľou a stolíkmi. Stačí niekoľko dekorácií odrážajúcich váš štýl a je hotovo: Získate funkčný interiér, ktorý bude dôvodom na radosť a starostlivosť o organizáciu vlastného priestoru. 

Môžete si ho kúpiť. Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom