Šatníkové skrine 200 cm

Šatníková skriňa 200 cm 

Máte veľkú chodbu, spálňu alebo šatňu? So šatníkovou skriňou 200 môžete maximálne využiť priestor a vytvoriť úložný priestor. Môžete do nej umiestniť všetko, čo potrebujete. Uľahčí vám to organizáciu priestoru a udržiavanie poriadku. Dodá vášmu interiéru jednoduchý, minimalistický dojem a ušetrí vám čas pri upratovaní. 

Filtr dle ceny:

662,00 €

768,00 €

Celkový počet výrobkov: 2

Celkový počet výrobkov: 2

Šatníková skriňa 200 cm: priestor na všetko, čo chcete uložiť a usporiadať podľa svojich potrieb 

Šatníková skriňa s dĺžkou 200 cm vám poskytne priestor na uloženie všetkého, čo chcete ukryť pred prachom, pohľadmi iných alebo poškodením. Zároveň je to kus nábytku, ktorý vám poskytuje široké možnosti využitia priestoru, ktorý je v ňom k dispozícii. Veci vonku sa špinia, každý ich vidí a sú náchylné na poškodenie. Dostatočne veľká šatníková skriňa znamená, že môžete uložiť každú svoju cennosť: umiestniť ju na policu alebo zavesiť na tyč. Takto si zorganizujete dokonalý priestor pre všetky svoje veci. 

Posuvná skriňa 200 - s tyčou a policami 

Posuvná skriňa 200 je k dispozícii s tyčou a s policami, ako aj s tyčou a policami súčasne. Vďaka tomu si môžete vybrať konkrétny model a jeho varianty podľa svojich predstáv. Ak uprednostňujete ukladanie vecí na seba, dobre poslúžia police. Sú priestranné, visia v správnej výške a sú aj hlboké. Ak máte aj predmety, ktoré je potrebné zavesiť, môžete siahnuť po tyči. Je zavesená v takej výške, že je vhodná na odkladanie dlhých šiat a kabátov. Na druhej strane, ak sa vám páči niektorá z možností, môžete sa rozhodnúť pre zmiešanú verziu. 

200 cm vysoká šatníková skriňa: využite priestor, ktorý máte k dispozícii 

Šatníková skriňa s výškou 200 cm a šírkou 200 cm je rozhodne kus nábytku, ktorý maximálne využíva dostupný priestor. Poskytne vám viac políc alebo vyššiu vešiakovú tyč bez toho, aby ste mrhali ďalším priestorom. Toto riešenie ocenia všetci, ktorí radi naplno využívajú dostupný priestor. Vďaka správnej výške pôsobí posuvná skriňa so zrkadlom 200 moderne a zároveň mimoriadne funkčne. 

Zrkadlová posuvná skriňa: optické zväčšenie priestoru bez zbytočných nákladov 

Šatníková skriňa 200 so zrkadlom opticky zväčšuje priestor. Vďaka nej aj malý a tmavý interiér vyzerá veľký a rozjasnený. Tento kus nábytku dokonale zapadne do malého interiéru. Namiesto niekoľkých menších sa ho oplatí zvoliť, aby priestor nezaťažil, ale opticky mu pridal niekoľko metrov štvorcových bez zbytočných výdavkov. Šatníková skriňa so zrkadlom 200 je tiež výrobok 2 v 1: nemusíte kupovať šatník a zrkadlo zvlášť. Ušetríte tak peniaze aj miesto. 

Šatníková skriňa 200 so zrkadlom alebo bez zrkadla - čo si vybrať? 

Šatníková skriňa so šírkou 200 cm je u nás k dispozícii vo verziách so zrkadlom a bez zrkadla. Prvá z nich je ideálna do malých a tmavých miestností. Plne využíva priestor, presvetľuje ho a opticky zväčšuje. Zároveň je mimoriadne stabilná a pevná. Zrkadlo dokonale prilieha k prednej strane, takže celok je odolný a pohodlne sa používa. Šatníková skriňa 200 bez zrkadla bude určite ľahšia a o niečo lacnejšia ako model so zrkadlom. Dobre poslúži ľuďom, ktorí už majú napríklad zrkadlo na stene alebo investovali do voľne stojaceho modelu. 

Zariaďujete si spálňu? Posuvná skriňa so zrkadlom 200 sa bude dokonale hodiť k manželskej posteli. Vytvoríte tak príjemný priestor na relaxáciu, ktorý vám umožní prebúdzať sa každý deň s úsmevom a novou energiou. 

Skriňa 200 cm: kvalitné spracovanie, bezproblémové ovládanie, funkčné riešenia 

Šatníková skriňa 200 cm, ktorá je k dispozícii v našej ponuke, sa vyznačuje predovšetkým najvyššou kvalitou spracovania. Je vyrobená z robustných materiálov, ktoré si roky zachovávajú svoju pôvodnú tvrdosť či farby. Otváracie a zatváracie či posuvné mechanizmy fungujú veľmi jednoducho a hladko - môžu ich používať aj deti. Funkčné usporiadanie jednotlivých políc a výsuvov zasa zaručuje vynikajúcu využiteľnosť. 

Posuvná šatníková skriňa so šírkou 200 cm a šatníková skriňa s výškou 200 cm nie sú jedinými možnosťami v našej ponuke. Ponúkame aj šatníkové skrine s dĺžkou 133 cm a v ďalších rozmeroch. S nami si môžete zariadiť svoj domov komplexne: od vstupnej haly až po pracovňu a šatňu. 

Ktorá zrkadlová skriňa 200 sa hodí do vášho interiéru? 

Zrkadlovú skriňu 200 si u nás môžete objednať v rôznych variantoch. Ponúkame možnosti:

  • posúvanie a otváranie, 
  • s policami a tyčami, 
  • vo viacerých farbách, 
  • minimalistické a moderné. 

To znamená, že šatník so šírkou 200 cm možno ľahko prispôsobiť konkrétnej miestnosti. Zohľadnite, koľko priestoru máte k dispozícii, čo si ceníte z hľadiska úložného priestoru, aký štýl si želáte a ako chcete čistiť (minimalistické modely sa čistia rýchlejšie, pretože nemajú žiadne zákutia). Pozrite si dostupné modely. Zrkadlová šatníková skriňa 200, ktorá spĺňa vaše potreby, medzi ne určite patrí. 

Môžete si ho kúpiť.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom