Čierne komody

Čierna komoda ako ústredný bod interiéru - inšpirácia a nápady

Čierna komoda je univerzálnym dizajnovým prvkom, ktorý sa dokonale hodí k rôznym štýlom interiéru. V štýle glamour dodáva eleganciu a luxus, v koloniálnom štýle teplo a útulnosť a v industriálnom štýle surový charakter a originalitu. V lesklom aj matnom vyhotovení dodáva minimalistickým aranžmánom jemný, ale výrazný akcent. Elegantná čierna dokonale ladí aj s retro a vintage štýlmi, vďaka čomu sa čierna komoda stane nepostrádateľným prvkom každého interiéru.

Filtr dle ceny:

77,00 €

307,00 €

Celkový počet výrobkov: 6

Celkový počet výrobkov: 6

Čierna komoda - kľúčový prvok moderného interiéru

Čierna komoda sa hodí do každého štýlu, pričom na správnom mieste krásne podčiarkne charakter interiéru. V trendovom lofte bude drevená verzia s kovovým kovaním zaujímavým akcentom na pozadí červenej tehlovej alebo betónovej surovej steny. Na druhej strane lesklá čierna komoda, mimoriadne štýlová a elegantná, vnesie do interiéru pocit luxusu a extravagancie.

Kde sa bude hodiť čierna lesklá komoda?

Čierna lesklá komoda v miestnosti dodáva pocit luxusu a extravagancie. Vďaka svojej elegantnej povrchovej úprave sa spája so štýlom glamour. Sama o sebe je dekoratívnym kusom nábytku, ktorý dokonale zapadá do moderných interiérov a poskytuje bohaté možnosti dizajnu.

Lesklá čierna komoda kraľuje v celej domácnosti, od kuchyne až po kúpeľňu, a plní praktickú aj estetickú funkciu. Dokonale ladí s farbou stien a ostatným zariadením.

Kedy si vybrať matnú čiernu komodu?

Matná čierna komoda je univerzálny kus nábytku, ktorý sa hodí do mnohých dizajnových štýlov. Je žiaduca v minimalistických aj moderných interiéroch. Spája sa s eleganciou a šik a šikovne použitá dodáva interiéru prestíž. Dokonale sa kombinuje s bielou stenou. Je to univerzálna komoda, ktorá bude vždy moderná. Čiernu matnú komodu možno kombinovať s inými farbami a vytvoriť tak dizajnový interiér.

Čierne komody - kam sa zmestia?

Čierne komody dodajú interiéru luxusnú atmosféru. Hodia sa k svetlému čalúnenému nábytku a skvele vyzerajú aj vo veľkých miestnostiach. Sú ideálnou voľbou pre milovníkov minimalistických a loftových interiérov. Nahromadenie väčšieho množstva čierneho nábytku môže vytvoriť pochmúrnu atmosféru, preto je dôležité zabezpečiť správne osvetlenie a doplnky, ktoré priestor opticky rozjasnia.

Čierna matná vs. lesklá komoda - tipy a triky pri výbere

Kedy sa hodí komoda v čiernej matnej farbe a kedy je lepšou voľbou lesklý model?

Čierna matná komoda

Čierna matná staršia komoda s kovovým kovaním je ideálnym riešením pre industriálne a podkrovné priestory. Dobre sa uplatní aj v kancelárskych a študijných priestoroch ako kus nábytku na uloženie kancelárskych dokumentov alebo doplnkov. Keďže čierna matná komoda motivuje k činnosti a dodáva spoločnosti prestíž, šikovné použitie čiernej farby v interiéri môže pozitívne zapôsobiť na zákazníkov a obchodných partnerov.

Čierna lesklá komoda

Vďaka lesklej čiernej komode bude váš interiér pôsobiť elegantne, luxusne a skutočne kráľovsky. Čierna lesklá farba je ideálna pre tých, ktorí si chcú vytvoriť priestor so sofistikovaným charakterom.

Čierne komody do obývačky - je to dobrý nápad?

Čierne komody do obývačky vytvárajú odľahlé miesto na odpočinok. Dokonale sa uplatnia vo všetkých interiéroch, ktoré sa vyznačujú luxusom a eleganciou. Čierne komody do obývačky sú rafinované kusy nábytku, ktoré dodajú moderným interiérom eleganciu a budú pôsobiť obzvlášť pôsobivo na svetlých stenách.

Kde sa bude hodiť čierna komoda?

Čierna komoda je dokonalým kusom nábytku do spálne. Predstavuje esenciu modernosti a elegancie, ktorú nemožno prejsť ľahostajne. Je jednoduchá a elegantná, zaujme svojím vzhľadom a funkčnosťou.

Čierna komoda vyzerá veľmi rafinovane. Je dobrým riešením pre tých, ktorí oceňujú elegantné, šik izby s nádychom tajomna. Výborne sa bude hodiť k svetlému drevenému nábytku a k bielej a červenej farbe.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom