Šatníkové skrine biele

Elegancia a všestrannosť - biela šatníková skriňa ako kľúčový prvok interiéru

Biela šatníková skriňa je nielen praktickým kusom nábytku na odkladanie oblečenia, ale aj výrazným dekoratívnym akcentom. Jej biela farba je elegantná a moderná. Okrem estetickej stránky má biela farba pozitívny vplyv aj na vnímanie usporiadania - rozjasňuje interiér, vďaka čomu pôsobí priestrannejšie a svetlejšie. Biela šatníková skriňa, najmä tá s lakovanými prednými stranami, dokonale odráža svetlo, čo ešte viac zdôrazňuje jej ľahkosť a moderný vzhľad. Kedy je biela šatníková skriňa do domácnosti dobrý nápad? Odporúčame.

Filtr dle ceny:

202,00 €

768,00 €

Celkový počet výrobkov: 8

Šatníková skriňa DENVE 200x218x60,3 cm dub craft/sivá
Šatníková skriňa DENVE 200x218x60,3 cm dub craft/biela
Cena: 767,00

Na ceste od dodávateľaExpedujeme do 29.04.2024

Celkový počet výrobkov: 8

História a vývoj trendov - prečo je biely šatník stále v móde?

Nábytkové trendy sa v priebehu rokov menili, ale biela šatníková skriňa zostáva pre generácie dizajnérov vzorom. Elegancia bieleho prevedenia už dlho priťahuje pozornosť zákazníkov. 

Biela šatníková skriňa, ktorá pôvodne prevládala v klasickom prostredí, má dnes svoje miesto aj v moderných, minimalistických interiéroch. Vďaka svojej univerzálnosti a nadčasovému charakteru je stálicou v interiéroch rôznych štýlov.

Elegancia a jednoduchosť - ako biely šatník zapadá do minimalistického štýlu?

V ére minimalizmu sa biely šatník stáva základným dizajnovým prvkom. Jej rovné línie a neutrálna farba dokonale ladia so zásadami minimalistického štýlu. Vďaka tomu nielenže dokonale dopĺňa interiér, ale zároveň mu dodáva charakter.

Minimalistická biela šatníková skriňa, často jednoduchá a bez zbytočných dekorácií, pôsobí harmonicky s funkčnosťou minimalistického interiéru a ponecháva dostatok priestoru na voľné usporiadanie.

Funkčnosť bielej skrine - ako využiť dostupný priestor?

Biela šatníková skriňa v našej ponuke je rovnako ako ostatné modely nielen estetickou, ale aj funkčnou záležitosťou. Vďaka vhodnej organizácii priestoru vo vnútri skrine možno maximálne využiť dostupný priestor. Police, zásuvky a vešiaky umožňujú uložiť rôzne predmety.

V závislosti od vašich potrieb môžu byť biele šatníkové skrine vybavené aj rôznymi prvkami, ako sú nastaviteľné police, výsuvné vešiaky alebo zásuvky s tichým zatváraním. Takto sa aj do najmenšej šatníkovej skrine zmestí veľké množstvo oblečenia, obuvi alebo doplnkov.

Výber materiálov a povrchových úprav - prečo si vybrať biele skrinky?

Pri výbere bielej šatníkovej skrine si môžete vybrať z rôznych materiálov a povrchových úprav. Lakované, matné alebo lesklé povrchy - každý má svoje jedinečné čaro. 

Lakované biele skrine s hladkými a lesklými prednými stenami dodávajú miestnosti elegantný a luxusný charakter a dokonale sa hodia k modernému dizajnu interiéru. Na druhej strane, matné povrchové úpravy bielych šatníkových skríň, ktoré sa vyznačujú jemným leskom, sú dokonalým doplnkom klasického usporiadania.

Biela šatníková skriňa do spálne alebo obývačky - moderné a klasické v jednom

Nezáleží na tom, či zariaďujete moderný byt v loftovom štýle alebo klasickú obývaciu izbu - biela šatníková skriňa so zásuvkami dokonale zapadne do každého interiéru. Vďaka svojej univerzálnosti sa dá prispôsobiť štýlu miestnosti. 

V moderných aranžmánoch sa malá biela šatníková skriňa, často s minimalistickým dizajnom a sofistikovanou formou, stáva ústredným bodom výzdoby a priťahuje pozornosť svojou jednoduchosťou a eleganciou. V klasických interiéroch, naopak, zdobených jemnými ozdobami a zložitými detailmi, harmonicky dopĺňa tradičný dekor, dodáva mu ľahkosť a sviežosť.

Kontrast alebo harmónia - ako dobre skombinovať biely šatník s inými prvkami?

Hra kontrastov medzi bielou skriňou a ostatným nábytkom a doplnkami dodáva interiéru dynamiku. Harmonické farebné kombinácie zároveň dodávajú celku ucelený a elegantný vzhľad. Dobre zvolený kontrastný akcent, ako napríklad tmavá drevená podlaha alebo farebné doplnky, podčiarkuje jemnosť a eleganciu bielej šatníkovej skrine a vytvára v miestnosti zaujímavú hru svetla. Na druhej strane, harmonická kombinácia bielej šatníkovej skrine s inými prvkami interiéru, napr. bielymi stenami alebo svetlými doplnkami, dodá celkovému vzhľadu pokoj a eleganciu.

Optické zväčšenie - ako použiť bielu skriňu v malých miestnostiach?

Biela šatníková skriňa so zásuvkami môže byť vynikajúcou voľbou pre malé obývacie izby, spálne alebo malé šatne. Jej svetlá farba opticky zväčšuje interiér, vďaka čomu aj malý byt pôsobí priestrannejšie a svetlejšie.

Pri výbere bielej šatníkovej skrine do malej miestnosti stojí za to venovať pozornosť modelom so zrkadlom, ktoré ju dodatočne opticky zväčší a odráža svetlo. Okrem toho sa oplatí zvoliť aj biele šatníkové skrine s vysoko lesklými prednými stranami, vďaka ktorým miestnosť pôsobí otvorenejšie a priestrannejšie.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom