Šatníkové skrine 133 cm

Šatníková skriňa 133 cm 

Šatníková skriňa 133 má veľké rozmery, ktoré sú však dostatočne premyslené, aby sa hodili aj do dizajnu malých miestností. Dostatok úložného priestoru, optimálna hĺbka a špičková kvalita spracovania robia z tohto nábytku ideálnu voľbu pre tých, ktorým záleží na funkčnosti. Výrobok je zároveň estetický. V sortimente ho nájdete v modernom aj klasickom vyhotovení. Nájdete ho v modernom aj klasickom prevedení a hodí sa do akéhokoľvek usporiadania vašej domácnosti. 

Filtr dle ceny:

0,00 €

0,00 €

Celkový počet výrobkov: 0

Ospravedlňujeme sa, ale zadaným kritériám nevyhovuje jeden výrobok.

Celkový počet výrobkov: 0

Šatníková skriňa široká 133 cm - riešenie pre malé aj veľké izby 

Šatníková skriňa so šírkou 133 cm má priestranné police, ktoré sú usporiadané v optimálnej výške. Môžete do nej uložiť všetko, čo potrebujete: od topánok a štýlových doplnkov až po knihy, stolové hry alebo hračky. Optimálna šírka a jednoduchý, minimalistický dizajn znamenajú, že nábytok neprekryje miestnosť, v ktorej je umiestnený. Vďaka tomu sa bude dobre vynímať v malých bytoch, ale aj vo veľkých a svetlých. V každom prípade bude pôsobiť súdržne so svojím okolím. Umožní vám tiež maximálne využiť priestor a zároveň ho usporiadať podľa vašich konkrétnych predstáv a potrieb celej rodiny. 

Šatníková skriňa do predsiene 133 - ako pomocou nej zariadiť predsieň? 

Šatníková skriňa do predsiene 133 dokonale zapadne do vašej predsiene. Zaberie veľmi málo miesta v porovnaní s množstvom organizácie, ktorú vám poskytne. Jednoducho ju umiestnite priamo k stene a budete mať kam odložiť bundy, topánky, tašky alebo doplnky, ako sú čiapky, šály a rukavice. Ak ho umiestnite do interiéru, stačí pridať sedadlo, niekoľko dekorácií a je hotovo: budete mať aranžmán, ktorý privíta a rozlúči sa s domácimi hosťami aj členmi domácnosti. Umožní vám pripraviť sa na odchod alebo vyzliecť sa v pohodlí a vyhnete sa tak neporiadku. 

Máte v predsieni príliš malý výklenok na skriňu 133? Vyberte si menší kus nábytku. Ponúkame aj šatníkovú skriňu s priemerom 50 cm. Môžete staviť na jednu alebo dve, ktoré budú umiestnené vedľa seba alebo oproti sebe. 

Šatníková skriňa 133 pre ostatné interiéry - spálňa, šatňa, izba teenagera a pracovňa 

Šatníková skriňa 133 bude užitočná nielen v predsieni. Môžete ju umiestniť okrem iného aj do: 

  • spálňa - ako miesto na kozmetiku, dokumenty a iné potrebné veci; 
  • šatňa - na odkladanie topánok, kabeliek, oblečenia a doplnkov; 
  • izba teenagera - ako kus nábytku na knihy, oblečenie, pomôcky; 
  • pracovňa - na dokumenty, príslušenstvo a pracovné nástroje. 

Šatníková skriňa so šírkou 133 cm má všestranný charakter. Je k dispozícii vo viacerých farbách, má minimalistický vzhľad a ľahko sa udržiava v čistote. Vďaka tomu sa dá ľahko usporiadať. 

Šírka skrine 133 cm - kvalita, funkčnosť a odolnosť 

Predsieňová skriňa 133 a nábytok do ostatných interiérov sa vyznačuje vysokou kvalitou spracovania. Je vyrobený z osvedčených materiálov, ktoré si roky zachovávajú svoje pôvodné technické a vizuálne parametre. Je tiež výnimočne funkčná: má priestranné police, umiestnené v optimálnej výške, s primeranou hĺbkou. Nábytok je zároveň odolný voči poškodeniu. Otvárací a zatvárací mechanizmus funguje bez problémov a má životnosť mnoho rokov, takže sa nemusíte obávať porúch. 


Pozývame vás k nákupu u nás - nájdete u nás nábytok s priemerom 133 cm, ale aj skrine so zrkadlom 140 cm a v ďalších variantoch. Vďaka širokému výberu si určite vyberiete variant, ktorý bude vyhovovať vašim individuálnym potrebám.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom