Šatníkové skrine 50 cm

Šatníková skriňa 50 cm široká a 50 cm hlboká 

Šatníková skriňa so šírkou 50 cm a šatníková skriňa s hĺbkou 50 cm sú nábytkom, ktorý vám umožní funkčne zariadiť aj malé miestnosti. Sú ideálne do malej predsiene, ale aj do iných interiérov v dome. Zaberajú málo miesta, umožnia vám maximálne využiť priestor a zároveň daný priestor urobia mimoriadne funkčným. Investíciou do nábytku s optimálnymi rozmermi investujete do komfortu svojho bývania. 

Filtr dle ceny:

151,00 €

153,00 €

Celkový počet výrobkov: 1

Celkový počet výrobkov: 1

Sivá 50 cm - kapacita, kvalita, estetický dizajn 

Každá 50 cm šatníková skriňa, ktorú ponúkame, je mimoriadne priestranná. Má dobre umiestnené police: v optimálnej výške a s premyslenou hĺbkou. Môžete si tak odložiť topánky, štýlové doplnky, detské hračky, oblečenie a všetko ostatné, čo chcete mať po ruke. Dovnútra môžete umiestniť aj organizéry, ktoré vám uľahčia udržiavanie poriadku. 

Nábytok je zároveň vyrobený z robustných materiálov. Mechanizmy na otváranie a zatváranie dvierok fungujú bez problémov dlhé roky. Estetický je aj celkový vzhľad: dlho si zachováva svoju pôvodnú farbu a ďalšie vlastnosti (z hľadiska vzhľadu aj technických parametrov).

Aké skrinky 50 cm ponúkame? 

Posuvná šatníková skriňa s hĺbkou 50 cm, nábytok s otváracími dverami, skrinka s priemerom 50 cm - to sú len niektoré z návrhov, ktoré sú k dispozícii v našej ponuke. Pripravili sme širokú škálu možností, aby ste si mohli vybrať tú, ktorá vám vyhovuje. Takto nemusíte robiť kompromisy v kvalite ani výkone. Nájdete presne to, čo potrebujete, vo variante, o ktorý máte záujem, a za veľmi dobrú cenu. 

Nábytok je vyrobený z vysokokvalitných materiálov. Vďaka tomu je primerane stabilný, odolný a funkčný. Nemali by chýbať vo vašej domácnosti, ak chcete efektívne zariadiť svoj priestor tak, aby vám uľahčil každodenný život. 

Ako si vybrať šatníkovú skriňu so šírkou 50 cm alebo hĺbkou 50 cm? 

Šatníková skriňa so šírkou 50 cm a hĺbkou 50 cm je u nás k dispozícii v rôznych variantoch. Jednotlivé modely sa líšia farbou (môžu byť biele, drevené a s farebnými čielkami), ako aj spôsobom zatvárania (posuvné alebo klasické otváracie dvere) a usporiadaním políc. Odporúčame vám, aby ste sa oboznámili so špecifikami jednotlivých ponúkaných variantov. Vďaka tomu bude oveľa jednoduchšie urobiť to najlepšie rozhodnutie pri kúpe. 

Predsieňová skriňa s hĺbkou 50 cm, vybavenie pracovne a ďalších priestorov 

Predsieňová skriňa s hĺbkou 50 cm je ideálna aj do malej predsiene. Nábytok s týmito parametrami alebo so šírkou 50 cm možno použiť aj v iných miestnostiach v dome. Výborne zapadnú do interiéru pracovne na umiestnenie kníh alebo dokumentov na policiach. Nábytok je rovnako vhodný do izby tínedžera, spálne alebo šatníka - na študijné veci, kozmetiku, kabelky alebo topánky. Vďaka svojmu univerzálnemu charakteru a modernému dizajnu je vhodný na použitie prakticky v každej miestnosti.

Nábytok sa dá úspešne kombinovať aj s možnosťami iných veľkostí. Ponúkame aj šatníkové skrine s dĺžkou 90 cm. Môžete si tak vytvoriť zostavu, ktorá bude vyhovovať vašim vizuálnym a funkčným potrebám. 

V ktorých interiéroch sa bude hodiť posuvná skriňa s hĺbkou 50 cm? 

Šatníková skriňa so šírkou 50 cm pôsobí moderne. V ponuke máme aj modely s drevodekorom navrhnuté v klasickom štýle. Vďaka širokému výberu rôznych produktov si môžete vybrať ten, ktorý vyhovuje vášmu vkusu a tematickému štýlu vašej domácnosti. Odporúčame vám oboznámiť sa so špecifikami jednotlivých variantov, aby ste mohli určiť, ktorý z nich sa hodí do prostredia, v ktorom radi trávite svoj čas. 

Kam mám umiestniť 50 cm širokú skriňu, ktorá sa otvára klasickým spôsobom, a kam mám umiestniť posuvnú skriňu? 

Šatníková skriňa s hĺbkou alebo šírkou 50 cm, ktorá sa otvára klasickým spôsobom, sa dá umiestniť prakticky kdekoľvek. Je však dôležité, aby priestor umožňoval otváranie dverí. Preto by sa tento kus nábytku nemal umiestňovať do veľmi úzkych priestorov. Tam bude oveľa vhodnejšia posuvná šatníková skriňa hlboká 50 cm, ktorá sa pri otváraní nepohybuje dopredu, ale len do strán. 

Ako zariadiť šatníkovú skriňu širokú 50 cm alebo 50 cm v interiéri? 

Šatníková skriňa s priemerom 50 cm alebo skriňa s priemerom 50 cm sa dajú ľahko zariadiť, pretože zaberajú málo miesta. To znamená, že ich možno umiestniť aj do malého výklenku, priestoru medzi už umiestneným nábytkom alebo umiestniť do zdanlivo nevhodnej miestnosti. Kde všade je ešte tento typ šatníkovej skrine vhodný? So šírkou 50 cm sa dobre hodí aj do malej špajze. Zmestí sa do nej optimálne množstvo konzerv a nie je príliš veľká pre malú miestnosť. 

Nábytok môžete zladiť aj s jednolôžkom, ak zariaďujete napríklad izbu pre tínedžera alebo izbu pre hostí. Nákup na jednom mieste vám ušetrí čas aj peniaze. 

Čo by som mal zvážiť pri výbere šatníkovej skrine so šírkou 50 cm alebo modelu s hĺbkou 50 cm?

Šatníková skriňa do predsiene s hĺbkou 50 cm, modely so šírkou 50 cm a ďalšie naše návrhy sú kvalitným nábytkom navrhnutým s dôrazom na funkčnosť a rafinovanosť. Vďaka tomu sme si istí, že splnia očakávania aj tých najnáročnejších používateľov. Pri výbere modelu pre seba venujte pozornosť jeho špecifikáciám. Prispôsobte parametre svojim potrebám a vychutnajte si výnimočný interiérový dizajn za dobrú cenu. 

Môžete si ho kúpiť.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom