Dizajnové komody

Trendy v interiérovom dizajne - moderné dizajnové komody

Moderné dizajnové komody sú univerzálne kusy nábytku, ktoré sa dokonale hodia do každého typu interiéru. Ponúkajú nielen mimoriadnu funkčnosť, ale aj množstvo dizajnových možností. Umožňujú udržiavať poriadok v každej miestnosti.

Filtr dle ceny:

77,00 €

320,00 €

Celkový počet výrobkov: 12

Celkový počet výrobkov: 12

Či už potrebujete dizajnovú komodu do predsiene, spálne, kúpeľne, jedálne alebo obývačky, môžete ju využiť rôznymi spôsobmi a získať tak ďalší úložný priestor na rôzne predmety v každej miestnosti. Dodávajú sa v rôznych veľkostiach a farbách, od trendových nočných stolíkov až po moderné modely s vysokou doskou. Pozrite sa, ktorú komodu si vybrať do svojej domácnosti!

Viacnásobné využitie dizajnovej komody

Dizajnová komoda je univerzálny kus nábytku, ktorý sa hodí do obývačky aj spálne. Ak nemáte dokonalý príborník, zvážte umiestnenie nízkej komody do jedálne.

Okrem toho môže byť dizajnová komoda užitočná ako ďalší úložný priestor na projekty a dokumenty na pracovisku. Bude to vysnívaný kus nábytku pre tých, ktorí hľadajú úložný priestor na náradie potrebné na hobby a remeslá.

Vďaka rôznym možnostiam využitia dizajnovej komody sa organizácia priestoru stáva nielen funkčnou, ale aj estetickou.

Elegantné a funkčné - dizajnové komody do obývačky

Výber dizajnovej komody do obývacej izby by sa mal riadiť vašimi potrebami a preferenciami. Je tiež mimoriadne dôležité zladiť štýl komody s dizajnom interiéru.

K dispozícii sú rôzne modely, od tradičných so zásuvkami až po moderné so sklenenými dvierkami, ktoré umožňujú vystaviť zaujímavé zbierky. Komody bez nožičiek s chrómovými prvkami alebo v minimalistickom štýle dokonale zapadajú do moderných aranžmánov.

Okrem praktických funkcií sú dizajnové komody aj jedinečným dekoratívnym prvkom, ktorý dodáva charakter celej miestnosti. Oplatí sa na ne vsadiť, pretože môžu byť dominantou priestoru a dodať mu jedinečné čaro.

Dizajnová všestrannosť - praktická a štýlová dizajnová komoda

Dizajnová komoda je nielen praktickým riešením úložného priestoru, ale aj dôležitým dekoratívnym prvkom, ktorý dokonale doplní zariadenie každej miestnosti. Vyznačuje sa veľkým objemom, ktorý umožňuje efektívne hospodárenie s priestorom a zároveň dodáva interiéru elegantný nádych.

Univerzálnosť štýlu - rôzne aplikácie a materiály

Dizajnová komoda sa dokonale hodí do rôznych miestností a plní rôzne funkcie v závislosti od potrieb používateľov. Či už v spálni, obývačke alebo predsieni, môže slúžiť ako praktický úložný priestor a zároveň dodať interiéru estetický šarm.

Vďaka rôznym materiálom, ako je drevo, oceľ alebo sklo, sa komoda hodí do každého interiéru a vytvorí jedinečnú atmosféru.

Ako sa staráte o dizajnovú komodu?

Správna starostlivosť o dizajnovú komodu je kľúčom k tomu, aby nám tento kus nábytku slúžil dlhé roky. Aby sa zachoval jej výnimočný vzhľad, oplatí sa pravidelne starať o jednotlivé prvky, ktoré tvoria tento kus.

Impregnácia drevených povrchov

Drevo, ktoré je obľúbeným materiálom pri výrobe dizajnových komôd, si vyžaduje pravidelnú impregnáciu. Používanie špeciálnych leštiacich prípravkov na drevo alebo olejov zachová jeho krásu a trvanlivosť. Odporúča sa tiež vyhýbať sa extrémnym poveternostným podmienkam, ktoré môžu mať na drevo nepriaznivý vplyv.

Čistenie skla

Sklenené povrchy by sa mali pravidelne čistiť, aby na nich nezostávali šmuhy a nečistoty. Na tento účel možno použiť špeciálne čistiace prostriedky na sklo, ktoré účinne odstraňujú nečistoty bez zanechania šmúh alebo škrabancov.

Leštenie kovových komponentov

Ak má komoda kovové súčasti, ako sú úchytky alebo nohy, je dobré ich pravidelne leštiť, aby boli stále lesklé. Na tento účel môžete použiť mäkkú handričku a jemné leštidlo na kov.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom