Šatníkové skrine 240 cm

Šatníková skriňa 240 cm 

V dobre organizovanom priestore sa ľahšie udržiava poriadok a harmónia, ako aj čistá estetika. Na vytvorenie takéhoto usporiadania však potrebujete víziu a správny nábytok. Šatníková skriňa 240 sa dokonale hodí na maximálne využitie priestoru a efektívnu organizáciu. Je priestranná, vybavená dobre komponovanými policami a tyčami, a navyše je stabilná a pevná. 

Filtr dle ceny:

0,00 €

0,00 €

Celkový počet výrobkov: 0

Ospravedlňujeme sa, ale zadaným kritériám nevyhovuje jeden výrobok.

Celkový počet výrobkov: 0

Šatníková skriňa 240 cm - kus nábytku, ktorý vám poskytne dostatok úložného priestoru pre vaše veci 

Šatníková skriňa s dĺžkou 240 cm má správnu šírku, výšku a hĺbku. Je to konštrukcia, ktorá vám poskytne dostatok úložného priestoru na to, aby ste do nej uložili všetko, čo je pre vás dôležité. Zabezpečíte tak harmóniu v miestnosti, urýchlite upratovanie a uľahčíte si hľadanie potrebných vecí pred odchodom z domu alebo pri príprave do práce. 

Posuvná skriňa 240 - s tyčou, s policami, v rôznych farbách 

Posuvná skriňa 240 je u nás k dispozícii v niekoľkých rôznych variantoch. Ponúkame modely: 

  • s tyčami - ideálne na zavesenie košieľ, šiat, ale aj kabátov a búnd; 
  • s policami - sú šikovne umiestnené a v správnej výške. To znamená, že na ne možno ukladať oblečenie, kozmetiku, dokumenty a mnoho ďalšieho; 
  • s policami a tyčami zároveň - umožňuje zavesenie aj stohovanie podľa aktuálnych potrieb. 

Šatníková skriňa s výškou 240 cm je k dispozícii aj v niekoľkých rôznych farebných variantoch. Ponúkame biele a drevené varianty v modernom, ale zároveň trochu klasickom vzhľade. Vďaka tomu môžete konkrétny model prispôsobiť nielen svojim funkčným, ale aj estetickým potrebám. 

240 cm vysoká šatníková skriňa: maximálne využitie priestoru vo vašej domácnosti 

Posuvná skriňa so zrkadlom 240, ako aj verzia bez zrkadla, vám umožní maximálne využiť dostupný priestor. Je široká, takže sa bude dobre hodiť do veľkej predsiene a do iných interiérov, kde budete mať na starosti dlhý úsek steny. Nábytok je dostatočne vysoký, takže zaberie miesto aj v tomto smere a umožní vám uložiť ešte viac vecí pomocou políc a tyčí umiestnených dostatočne vysoko. Vyhovujúca je aj hĺbka šatníkovej skrine 240 so zrkadlom. Nábytok vďaka nej nezaberie príliš veľa miesta, ale zároveň je pohodlný z hľadiska organizácie priestoru. 

Zrkadlová posuvná skriňa 240 - výrobok 2 v 1 

Šatníková skriňa so šírkou 240 cm je u nás k dispozícii v zrkadlovej verzii. Keď si ju kúpite, získate produkt 2 v 1. Na jednej strane získate kus nábytku na odkladanie najrôznejších vecí, na druhej strane si ho môžete pred odchodom z domu prezrieť a opticky zväčšiť priestor. Vďaka tomu sa zrkadlová skriňa 240 ešte viac oplatí kúpiť. 

Šatníková skriňa široká 240 cm - do predsiene, spálne, pracovne a ďalších priestorov 

Šatníková skriňa 240 sa hodí do miestností, ako sú: 

  • predsieň - na topánky, bundy, kabelky, kabáty atď; 
  • spálňa a šatňa - na oblečenie, kozmetiku a dokumenty; 
  • tínedžerská/detská izba - na oblečenie, kozmetiku, doplnky na starostlivosť o telo a mnoho ďalšieho; 
  • chodba/sklad - na uskladnenie potravín, zdravotníckeho materiálu atď.

Šatníková skriňa s dĺžkou 240 cm sa dá ľahko usporiadať. Môžete ju kombinovať s iným nábytkom, napríklad s manželskou posteľou, ako aj s nočnými stolíkmi alebo skriňami menších rozmerov. Vďaka tomu ju ľahko začleníte do miestnosti podľa vlastného výberu. 

Šatníková skriňa 240 so zrkadlom a bez zrkadla - v akých interiéroch sa bude hodiť? 

Posuvná šatníková skriňa s dĺžkou 240 cm sa hodí do rôznych miestností. Má minimalistický charakter, takže sa hodí do malých aj veľkých interiérov, svetlých aj tmavých, moderných aj klasických. Posuvná šatníková skriňa 240 so zrkadlom je veľmi dobrou voľbou do malých a tmavých interiérov: presvetlí ich a opticky zväčší. Šatníková skriňa 240 cm bez zrkadla je vhodnejšia do väčších, svetlejších interiérov, ktoré tento efekt nepotrebujú. 

Nábytok, ako je napríklad samotná zrkadlová skriňa 240, sa po výbere správnej farby hodí k akémukoľvek štýlu. Stačí ho skombinovať so správnymi doplnkami, aby bol efekt ucelený a príjemný na pohľad. 

Ako si vybrať šatníkovú skriňu so šírkou 240 cm, aby vyhovovala vašim potrebám? 

Šatníková skriňa 240 so zrkadlom je v ponuke v niekoľkých rôznych variantoch. Aby ste si mohli vybrať ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám, pozrite si špecifikácie výrobku. Vnútorné usporiadanie, materiály, farby a ďalšie parametre prispôsobte svojim individuálnym predstavám, ako aj priestoru, ktorý máte k dispozícii. Takto dosiahnete najlepší efekt. Šatníková skriňa so šírkou 240 cm zapadne do svojho okolia a vy ju budete radi používať každý deň. Ak si chcete zariadiť aj iné miestnosti, pozrite si našu ponuku. Predávame aj šatníkové skrine 160 cm a v iných rozmeroch. 

Môžete si ho kúpiť. Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom