Šatníkové skrine 235 cm

Skriňa 235 cm 

Šatníková skriňa 235 je kus nábytku, ktorý nesmie vo vašej domácnosti chýbať, ak vám záleží na funkčnom usporiadaní. Je priestranná, vyrobená z kvalitných materiálov a estetická. Ľahko sa udržiava v čistote, pretože má minimalistický dizajn bez zákutí, v ktorých by sa zhromažďovali nečistoty. To všetko z neho robí oveľa viac než len kus nábytku. Šatníková skriňa je vašou oporou pri organizovaní priestoru a starostlivosti o vlastné pohodlie. 

Filtr dle ceny:

0,00 €

0,00 €

Celkový počet výrobkov: 0

Ospravedlňujeme sa, ale zadaným kritériám nevyhovuje jeden výrobok.

Celkový počet výrobkov: 0

Šírka skrine 235 cm - maximálne využitie priestoru, organizácia podľa vašich potrieb 

Šírka šatníka 235 cm je:

  • široký, 
  • vysoká, 
  • primerane hlboké, 
  • úplne stabilné. 

Tým sa maximálne využije priestor, na ktorom je umiestnený. Ponúka dostatok úložného priestoru na oblečenie, topánky, doplnky, knihy a mnoho ďalších vecí, ktoré chcete ukryť pred špinou a skryť pred zvedavými pohľadmi hostí. Tyče, ako aj priestranné police vám umožnia usporiadať priestor bez ohľadu na to, aké predmety chcete ukryť.

Predsieňová skriňa 235 - vytvorte si prehľadnú a dobre organizovanú predsieň 

Šatníková skriňa do predsiene s priemerom 235 cm je ideálnym nábytkom na vytvorenie prehľadnej a upratanej predsiene. Má priestor na topánky, bundy a iné doplnky, ktoré sú často umiestnené na podlahe alebo na otvorených policiach. Tie potom pôsobia neorganizovane a celá miestnosť pôsobí chaoticky. So šatníkovou skriňou 235 môžete mať všetko prehľadne uložené a vytvoriť miestnosť, ktorá privíta domácich aj hostí. 

Predsieňová skriňa 235 nie je jediným produktom v našej ponuke. Predávame aj šatníkové skrine s priemerom 200 cm a menšie a väčšie šatníkové skrine.

Šatníková skriňa 235 pre spálne, šatne a izby pre dospievajúcich 

Šírka šatníka 235 sa hodí nielen do predsiene. Môžete ju umiestniť aj do spálne vedľa manželskej postele 160x200 alebo do iných rozmerov. Potom vytvoríte minimalistickú zostavu so všetkým, čo potrebujete na odpočinok a fungovanie v tejto miestnosti. Nábytok bude dobre fungovať aj v šatníku: uložíte do neho topánky, kabelky a ďalšie kusy oblečenia a doplnkov. V izbe tínedžera poskytne šatníková skriňa so šírkou 235 ideálne miesto pre všetky veci potrebné v každodennom živote.

Môžete si ho kúpiť. Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom