Šatníkové skrine 90 cm

Skriňa 90 cm 

Malé, stredné a veľké miestnosti je možné zariadiť tak, aby boli funkčné a pohodlné na používanie. Šatníková skriňa 90 cm vám tento cieľ rozhodne umožní dosiahnuť. Nábytok dostupný v našej ponuke je vyrobený z vysokokvalitných materiálov, je odolný a vybavený hladkými mechanizmami otvárania a zatvárania. Vďaka tomu ho budete používať dlhé roky bez akýchkoľvek porúch alebo závad a s rovnakým komfortom, aký vám poskytne v prvý deň, keď sa objaví u vás doma. 

Filtr dle ceny:

202,00 €

294,00 €

Celkový počet výrobkov: 7

Celkový počet výrobkov: 7

Šatníková skriňa: šírka 90 cm, špičková kvalita, funkčné usporiadanie políc 

Šatníková skriňa 90 má optimálne rozmery pre mnohé interiéry. Je dostatočne veľká na to, aby sa do nej zmestilo značné množstvo oblečenia, obuvi, doplnkov alebo príslušenstva. Zároveň je dostatočne malá, aby sa zmestila aj do malého výklenku (napr. vedľa komína alebo medzi dvere/iný nábytok). 

Šatníková skriňa do predsiene 90 cm v každom variante sa vyznačuje tým, že je vyrobená z osvedčených a odolných materiálov, ktoré vám budú slúžiť dlhé roky. Nábytok, ktorý ponúkame, je vybavený aj posuvnými alebo otváracími dverami, ktoré bez problémov fungujú dlhé roky. Šatníková skriňa so šírkou 90 cm má aj funkčne usporiadané police. Vďaka správnej výške a šírke sa na ne zmestí všetko, čo potrebujete. Celá skriňa bude dobre usporiadaná, čo vám uľahčí udržiavanie poriadku. 

Čím ešte vyniká šatník so šírkou 90 cm? 

Šatníková skriňa do predsiene 90 cm, rovnako ako verzia nábytku do iných miestností, má aj iné parametre. Konštrukcia je: 

  • Stabilný - po zložení stojí bezpečne v pevnej polohe. Má optimálnu hmotnosť; 
  • priestranný - zmestí sa doň všetko potrebné bez ohľadu na to, v akom interiéri sa nábytok nachádza; 
  • jednoduché čistenie - šatníková skriňa so šírkou 90 cm nemá žiadne rohy, v ktorých by sa mohli zhromažďovať nečistoty. Jej čistenie je rýchle a jednoduché; 
  • estetika - nábytok vyzerá dobre v interiéroch rôznych štýlov. 

V našej ponuke nájdete aj šatníkovú skriňu s dĺžkou 133 cm, ako aj ďalšie veľkosti. Konkrétny variant si môžete prispôsobiť svojim potrebám alebo vytvoriť kombináciu podľa svojich predstáv. 

Šatníková skriňa do predsiene 90 cm, nábytok do spálne a mimo nej 

Šatníková skriňa 90 cm sa bude dobre hodiť do mnohých miestností v dome. Predovšetkým ju môžete umiestniť do predsiene na uloženie topánok, búnd. Výborne sa bude hodiť aj v izbe alebo spálni tínedžera - na uloženie kníh, kozmetiky alebo študijných vecí. Skrinky 90 sa budú výborne hodiť aj do pracovne. Môžete na ne uložiť dokumenty, pracovné pomôcky a mnoho ďalšieho. Spôsob ich používania si môžete prispôsobiť svojim individuálnym potrebám. 

Šatníková skriňa 90 cm - prečo vám uľahčí priestor a je dobrou investíciou? 

Šatníková skriňa 90 cm do predsiene a ďalších miestností v dome je priestranná a estetická. Má optimálne rozmery: z hľadiska hĺbky, šírky aj výšky. Ľahko ju zakomponujete do každého interiéru bez ohľadu na jeho rozmery a štýl. Nábytok sa bude hodiť do moderného aj klasického prostredia. Môžete si vybrať biele alebo drevené prevedenie a zakomponovať ho do konkrétneho prostredia. 

Ako sa zmestí 90 cm šatníková skriňa do špecifického interiéru? 

Šatníková skriňa s dĺžkou 90 cm sa ľahko zmestí do vybranej miestnosti. Aby však bolo usporiadanie čo najjednotnejšie, vyberte si špecifickú verziu pre interiér. Ak je svetlý a moderný, vyberte si biely model. Na druhej strane, ak oceňujete klasické a dlhotrvajúce riešenia, vyberte si model s dreveným efektom. Biela sa hodí aj k škandinávskemu, glamour alebo klasickému štýlu. Na druhej strane, tmavšie odtiene šatníkovej skrine 90 sa dokonale hodia do rustikálneho, industriálneho alebo boho usporiadania izieb. Na skriňu môžete umiestniť kvety a iné dekorácie, ktoré jej dodajú špecifický charakter. Ak ju umiestnite napríklad do detskej izby, môžete použiť nálepky na ozdobenie predných plôch. 

Nestačí vám šatník s 90 zásuvkami? Zlaďte si nábytok a vytvorte si súpravu na mieru podľa svojich potrieb 

Šatníková skriňa 90 je u nás k dispozícii v niekoľkých rôznych variantoch. Analyzovali ste svoje interiérové plány a ukázalo sa, že kus nábytku v niektorom z nich je pre vás príliš malý? Buďte si istí, že si u nás môžete vytvoriť zostavu na mieru. Šatníková skriňa so šírkou 90 cm sa bude výborne kombinovať so šatníkovou skriňou so šírkou 160 cm a v ďalších rozmeroch. Takto môžete odpojiť každý jednotlivý kus nábytku, umiestniť ho tam, kde ho chcete, a zároveň si vytvoriť zostavu na mieru. Je to výhodná možnosť z finančného aj praktického hľadiska. 

Šatníková skriňa 90 cm do predsiene a iných interiérov: výrobky za dobrú cenu a s efektívnou dopravou 

Šatníková skriňa do predsiene 90 cm a ďalších miestností v dome je u nás k dispozícii v mnohých rôznych variantoch. Každá sa však vyznačuje vynikajúcou kvalitou a atraktívnou cenou. Šatníková skriňa so šírkou 90 cm vám umožní zariadiť miestnosť funkčne, ale zároveň bez zbytočných výdavkov. Odporúčame vám oboznámiť sa so špecifikami ponúkaných výrobkov. Zaručujeme výhodné ceny a efektívnu dopravu. 

Neváhajte a nakupujte: šatníková skriňa 90 cm vám výrazne uľahčí organizáciu domácnosti alebo dokonca kancelárie. Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom