Šatníkové skrine so zrkadlom

Zrkadlo v šatníku 

Zrkadlo ako prvok interiérového dizajnu zohráva dôležitú úlohu nielen v estetickej stránke miestnosti, ale aj v jej funkčnosti. Zrkadlová skriňa poskytuje praktický úložný priestor na oblečenie a doplnky a ovplyvňuje vzhľad celého interiéru.

Filtr dle ceny:

233,00 €

286,00 €

Celkový počet výrobkov: 6

Celkový počet výrobkov: 6

Výhody posuvnej zrkadlovej skrine - ideálny kus nábytku do spálne

Zrkadlové skrine sú častou voľbou do spální. Sklo, ktoré je kľúčovým prvkom tohto moderného nábytku, poskytuje nielen funkčné vlastnosti, ale aj nadčasový vzhľad. Posuvné dvere zrkadlovej skrine ešte viac opticky zväčšujú priestor.

Zrkadlo ako neoddeliteľná súčasť šatníka pomáha osvetľovať miestnosť odrážaním slnečných lúčov, t. j. zosilňuje prirodzené svetlo. To je obzvlášť dôležité, ak je spálňa malá alebo s tmavým farebným nábytkom. 

Výber šatníka s posuvnými zrkadlovými dverami nielen opticky zväčší miestnosť. Zároveň šetrí priestor v spálni. Krídla, ktoré sa nemusia vyklápať, nevyžadujú ďalší priestor. To zaručuje jednoduchý a rýchly prístup do vnútra šatníka.

Zrkadlová šatníková skriňa s krídlovými dverami

Pre niektorých používateľov je lepšou voľbou otváracia skriňa (s výklopnými dverami). Tento typ nábytku ponúka úplný prístup do interiéru. Otváracie dvere umožňujú získať neobmedzený prístup k celému obsahu. Všetko, čo sa nachádza vo vnútri, môžete ľahko nájsť a dostať sa k nemu bez toho, aby ste museli posúvať dvere. Navyše je robustnejší a odolnejší: výklopné dvere sa tiež často považujú za odolnejšie a menej náchylné na poškodenie ako posuvné dvere. Majú menej pohyblivých častí, ktoré sa môžu opotrebovať alebo pokaziť. Na výklopné dvere je tiež jednoduchšie namontovať háčiky, police alebo organizéry, čo zvyšuje funkčnosť šatníka. Zrkadlové šatníkové skrine s otváracími dverami sa často ľahšie montujú a nevyžadujú si takú presnú montáž ako posuvné modely, čo môže uľahčiť ich neskoršiu montáž a údržbu. Hoci to závisí od mnohých faktorov, zrkadlové otváracie skrine môžu byť lacnejšie jednoduchšie na montáž ako skrine s posuvnými dverami. Pre niektorých je dôležitá aj estetika a štýl. Vzhľad tradičných otváracích dverí sa môže lepšie hodiť k určitému štýlu interiéru. Napríklad šatníková skriňa so zrkadlovými výklopnými dverami a poniklovaným rámom sa dokonale hodí k moderným trendom. V malej spálni môže vytvoriť ilúziu ďalšieho priestoru.

Univerzálna elegancia - biela zrkadlová skriňa ako ústredný bod dizajnu spálne

Biela zrkadlová skriňa je veľmi obľúbená vďaka svojej univerzálnosti a módnemu vzhľadu. Je výrazným prvkom pri zariaďovaní spálne a prispieva k jej estetike.

Efekt môže byť od moderného a sofistikovaného až po klasický a elegantný. Biela zrkadlová izbová skriňa sa navyše dokonale kombinuje s akýmkoľvek štýlom interiéru, takže je ideálnou voľbou pre ľudí s rôznym vkusom a preferenciami.

Obrovskou výhodou bielej zrkadlovej skrine je jej schopnosť opticky zväčšiť interiér. Aj v prípade bežných alebo priestranných spální môže biela zrkadlová skriňa ešte viac umocniť efekt priestrannosti.

Využitie prirodzeného svetla - úloha zrkadlovej izbovej skrine v interiéri

Zrkadlové skrine v miestnosti prirodzene odrážajú svetlo, a tak interiér presvetľujú. Zrkadlová skriňa umiestnená v správnom uhle preto poskytuje dodatočné svetlo, ktoré pomáha vytvoriť príjemnú atmosféru v každom interiéri.

Veľké zrkadlové skrine - ako pomáhajú optimalizovať organizáciu domácnosti?

Veľké zrkadlové skrine sú nielen praktickým kusom nábytku na odkladanie oblečenia a doplnkov, ale aj štýlovým kusom bytového zariadenia. Ponúkajú veľa úložného priestoru, takže sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí si cenia poriadok a dobrú organizáciu v domácnosti. Zrkadlá na dverách šatníkovej skrine vám navyše umožnia skontrolovať si svoj vzhľad pred odchodom von. Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom