Šatníkové skrine dub sonoma

Dubová skriňa Sonoma v interiéri - klasika s moderným nádychom

Dub sonoma je termín používaný na označenie dekoru dreva, ktorý imituje vzhľad prírodného duba a vyznačuje sa svetlou farbou s jasne viditeľnou kresbou. Nábytok vyrobený v tomto štýle sa často hodí do mnohých interiérov, ktoré sú vďaka nemu teplé, útulné a elegantné.

Filtr dle ceny:

202,00 €

286,00 €

Celkový počet výrobkov: 3

Celkový počet výrobkov: 3

Ako dekoratívny motív je dub sonoma v súčasnosti obľúbeným prvkom interiérového dizajnu. Jeho teplá farba inšpiruje dizajnérov a nadšencov dizajnu - od industriálnych loftov až po tradičné aranžmány. Šatníková skriňa z duba sonoma je nielen praktickým kusom nábytku, ale aj elegantnou dekoráciou miestnosti.

Vytvorte si elegantný interiér so šatníkovou skriňou dub sonoma

Šatníková skriňa z dubového dreva Sonoma v teplej, svetlej farbe dreva je dokonalým doplnkom k rôznym aranžmánom. Vyznačuje sa jasnými letokruhmi a viditeľnými súknami, ktoré jej dodávajú jedinečný charakter. Vďaka tomuto minimalistickému dizajnu sa šatníková skriňa dokonale hodí do moderných aj tradičných interiérov. Aby ste sa však vyhli monotónnosti, je vhodné pridať kontrastné prvky, ktoré interiér oživia.

Štýlová a funkčná - dubová šatníková skriňa sonoma pre domáce interiéry

Dubová šatníková skriňa Sonoma, ktorá sa vyznačuje elegantným dizajnom bez zbytočných ozdôb, je ideálnou voľbou pre tých, ktorí oceňujú jednoduchosť a funkčnosť. Vďaka svojej univerzálnosti sa dá použiť v rôznych miestnostiach, od spálne až po predsieň, a dodáva im nádych jasu a elegancie. Drevo dub sonoma použité pri výrobe skrine je nielen estetické, ale aj trvanlivé a odolné voči poškodeniu, vďaka čomu táto skriňa vydrží dlhé roky.

Univerzálnosť dubovej skrine sonoma umožňuje jej použitie v rôznych domácich podmienkach. V spálni môže byť ústredným prvkom usporiadania, harmonizovať s posteľou a ostatným nábytkom, čím pôsobí útulne a elegantne. Môže byť úložným priestorom pre oblečenie, posteľnú bielizeň a iné doplnky, čím sa zabezpečí poriadok.

Originalita a jednoduchosť - dubová skriňa sonoma

Drevo dub sonoma, ktoré pripomína tradičné dubové drevo, dodá každému interiéru jedinečný nádych. Skrinka z duba sonoma sa dokonale hodí k svetlým aranžmánom v škandinávskom štýle, ktoré zateplí a dodá im prirodzený šarm. Vďaka jej jemnej farbe pôsobia miestnosti priestrannejšie a jej súlad s čiernou alebo grafitovou farbou pomáha vytvoriť elegantný a moderný interiér.

Interiéry zariadené dubovou skriňou sonoma sú harmonické a sofistikované, vďaka čomu sa stávajú miestom oddychu a pokoja pre svojich obyvateľov. Skriňa môže byť aj dokonalým pozadím pre črepníkové rastliny, čím sa vytvoria ucelené a oku lahodiace kompozície so zelenými akcentmi.

Dubová skriňa Sonoma - čo ešte stojí za to o nej vedieť?

Materiál

Pojem dub sonoma neoznačuje konkrétny druh dreva, ale skôr laminovaný dekor alebo dyhu, ktorá imituje vzhľad prírodného duba, najmä jeho svetlej odrody. Otázka ekologickosti výrobkov vyrobených z duba sonoma závisí od viacerých otázok, ako je výrobný proces, pôvod materiálov a spôsob ich následnej likvidácie.

Mnohé kusy dubového nábytku sonoma sú vyrobené z drevotrieskových dosiek, MDF (drevovláknitých dosiek strednej hustoty) alebo iných kompozitných materiálov, ktoré sú potiahnuté laminátom, ktorý imituje vzhľad duba. Výroba týchto materiálov môže byť menej škodlivá pre životné prostredie ako výrub stromov, ale závisí to od zdroja dreva a použitých chemikálií. Ak sú materiály recyklované alebo certifikované organizáciami pre trvalo udržateľné obhospodarovanie lesov (napr. FSC - Forest Stewardship Council), možno ich považovať za ekologickejšie.

Rôzne štýly a aranžmány

Dubové drevo Sonoma je materiál, ktorý sa dokonale hodí k rôznym štýlom. Od moderného minimalizmu až po klasickú eleganciu - šatníková skriňa sonoma môže mať svoje miesto v akomkoľvek usporiadaní. Univerzálnosť nábytku z tohto materiálu znamená, že ho možno ľahko kombinovať s inými materiálmi a farbami a vytvárať tak ucelené a jedinečné obytné interiéry.

Trvanlivosť a odolnosť

Dubové drevo Sonoma je známe svojou trvanlivosťou a odolnosťou voči mechanickému poškodeniu. Šatníková skriňa vyrobená z tohto materiálu vydrží dlhé roky, pričom si zachová svoj elegantný pôvodný vzhľad a funkčnosť.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom