CZSK
0€
Rýchly kontakt: +420 595 050 000
Menu eshopu
Další kategorie
Výpis podkategórií eshopu
Filtr dle ceny:
59,00 €
332,00 €
Celkový počet výrobkov: 13
Penový matrac LIGHT 80x200 s obsahom kokosu vytvára súčasný povrch stabilný a tvrdší, navyše je antialergénny tak ako jeho poťah, ktorý je v aloe vera
Skladom
Detský penový matrac RAINBOW 80x160 cm s latexom, ktorý zaistí prevzdušnenie matraca počas spánku. Poťah v aloe vera má antibakteriálne účinky.
Penový matrac s pre nenáročných užívateľov. Zaručuje pokojný a nerušený spánok.
Základom v matraci ALBA je vložka obsahujúca bonell pružiny. Jeho pružiny sú vyrobené z vysoko kvalitného drôtu so zvýšenou odolnosťou. Zaisťujú správnu cirkuláciu vzduchu.
Ponúka vyváženú tvrdosť pre každé dieťa. Jedná sa o pružinový matrac s výborným prevetrávaním, každé stlačenie matrace dá matrac nový nádych.
Skladom ( expedicia do 4 dnů)
Penový matrac s pre nenáročných užívateľov. Zaručuje pokojný a nerušený spánok. Penový matrac s pre nenáročných užívateľov. Zručuje pokojný a nerušený spánok.
Detská penový matrac s latexom a studenou penou HR dodáva tomuto modelu vyvýženou kombinácii podpory tela s dokonalým prevetrávaním a ideálne mäkkosťou vďaka latexovej vrstve.
Detská penová matrace v inovatívnom prevedení s nízkou a komfortné pamäťovou penou prispôsobenú priamo pre skvelú podporu deťom.
Penový matrac DREAM DINO zaujme svojou kvalitou v mnohých ohľadoch. Polyuretánová pena FlexFoam použitá pri jej výrobe a latexová vložka sa vyznačujú zvýšenou životnosťou a odolnosťou proti poškodeniu. Matrac je ponúkaný v poťahu DINO, ktorý je odolný voči škvrnám a zaisťuje dostatočné prúdenie vzduchu.
Matrac ERICE vznikla zložením troch vrstiev s vynikajúcimi vlastnosťami. Obsahuje dve strany o rôzne tvrdosti s kokosovým vláknom a elastickou penou HR. Polyuretánové jadro je veľmi stabilné a pevné, zaručuje tak komfortný spánok.
Pružinový matrac FIJI s vrstvou HR peny na pružinách Bonell zaistí nielen skvelý komfort, ale aj stálosť matrace
Matrac PICCHI je tvorený odolnou a priedušnou polyuretánovou penou T25, ktorá poskytuje podporu chrbtici. Poťah matraca Aloe Vera má antialergické a antibakteriálne vlastnosti, je šetrný k pokožke a podporuje krvný obeh.